Výsledky

5.kolo Rock Point Boulderděti Teplice nad Metují Zobrazit

Výsledky budou k dispozici až v den závodu.

4.kolo Rock Point Boulderděti Jablonec nad Nisou Zobrazit

Datum: 30.7.2017

Dívky U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Šmakalová Valentýna Boulder Bambini CZE 5 5 6 7 1 1 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 0 0 0 0
2 Šindlarová Alice CZE 5 6 6 7 1 1 1 1 1 1 2 2 1 0 1 1 0 0 0 0
3 Olivová Adéla Boulder Bambini CZE 5 17 5 7 1 1 1 1 1 1 3 13 0 0 1 1 0 0 0 0

Chlapci U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE 6 6 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0
2-4 Řehák Vítězslav CZE 5 5 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
2-4 Školař Dan Rocky Monkeys Sokol Brno I CZE 5 5 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
2-4 Kočí Matyáš Boulder bambini CZE 5 5 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
5 Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE 5 5 6 8 1 1 1 1 1 1 1 1 3 0 1 1 0 0 0 0
6 Kohout Adam Pavoučci Liberec CZE 5 5 5 5 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
7 Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE 5 19 5 19 1 1 2 2 1 1 1 1 0 0 14 14 0 0 0 0
8 Verl Vojtěch Táta CZE 2 6 3 3 1 0 1 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dívky U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Kurek Malgorzata goCLIMBO POL 6 29 6 27 1 1 3 3 4 4 1 1 17 19 1 1 0 0 0 0
2 Chomynová Laura Boulder Bambini CZE 5 12 5 12 1 1 5 5 4 4 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
3 Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE 5 21 5 18 1 1 10 11 5 7 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
4 Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE 3 3 3 3 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
5 Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE 2 3 3 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0
6 Drobná Gabriela HO Komorni výtah Liberec CZE 1 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bobková Karla Makak CZE 1 2 2 4 1 2 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Štípek Jan Rock Empire, NordBlanc, Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE 5 5 5 5 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
2 Bernard Adam HK Jihlava CZE 5 16 5 15 1 1 7 7 5 5 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0
3 Koňařík Vít CZE 4 7 5 11 1 1 3 3 5 0 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0
4 Ďurech Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE 4 19 5 19 1 1 14 14 1 0 2 2 0 0 1 2 0 0 0 0
5 Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE 1 1 3 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Havel Antonín CZE 1 1 2 10 1 1 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE 1 2 2 6 2 2 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Verl Jan Táta CZE 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dívky U12

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE 7 22 8 21 2 4 1 1 2 2 3 0 1 1 1 1 10 10 1 3
2 Benešová Elena HO Vrchlabí, Saltic CZE 6 8 6 7 1 1 1 1 2 2 0 0 1 2 1 1 0 0 1 1
3 Ševčíková Aneta Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem CZE 6 16 6 6 1 9 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 3
4 Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE 5 11 6 11 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 6 0 1 7
5 Votavová Kateřina LA Jirkov CZE 5 18 6 19 5 5 1 1 5 5 0 0 1 0 1 1 0 0 6 6
6 Beníšková Denisa Sambar Kladno CZE 3 5 5 10 5 0 1 1 2 3 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
7 Yurchenko Arina Green Trees Monkeys RUS 2 2 4 6 0 0 1 1 3 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
8 Loukotová Tereza HK skoba stříbro CZE 2 2 3 4 0 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0
9 Hatzelová Tereza Pavoučci Liberec CZE 2 4 3 5 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 3 3 0 0 0 0
10 Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE 2 4 3 10 0 0 2 2 7 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
11 Šmakalová Veronika Lezecká akademie CZE 2 6 3 6 0 0 3 4 0 0 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0
12 Kohoutová Zuzana Pavoučci Liberec CZE 1 1 3 4 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0
13 Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
14 Jahvodková Anna HOSK Nový Bor CZE 1 2 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
15 Žáková Žaneta HO POHODIČKA Slaný CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U12

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Danda František Pohodička Slaný CZE 8 23 8 14 2 6 1 1 1 1 3 3 1 6 1 1 4 4 1 1
2 Mokroluský Lukáš baterca, Move Holds CZE 8 27 8 27 1 1 1 1 1 1 16 16 1 1 1 1 5 5 1 1
3 Juda František Boulder Bambini CZE 4 9 6 10 5 0 1 1 1 2 0 0 1 4 1 2 0 0 1 0
4 Trávníček Lukáš HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE 3 4 4 5 0 0 1 1 2 2 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
5 Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE 2 2 4 4 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0
6 Nedvěd Ivo Lezecký Tým Pardubice CZE 2 2 4 5 2 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
7 Prokop Adam HO Pohodička Slaný CZE 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
8 Řehák Boris CZE 2 3 3 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0
9 Poslušný Vojtěch WallClub Sezimovo Ústí CZE 2 4 4 12 0 0 3 3 0 0 0 0 3 0 1 1 0 0 5 0
10 Skočdopole Jan HO Pavoučci Liberec CZE 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
11 Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE 1 2 2 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0
12 Havel Matěj CZE 1 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0
13 Filip Adam HOSK Nový Bor CZE 1 3 3 6 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 3 3 0 0 0 0
14 Pochman Max HO Komorní výtah CZE 0 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Svoboda Petr CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dívky U14

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Dušánková Martina HK Lanškroun CZE 2 2 4 12 1 1 0 0 5 0 0 0 1 1 5 0 0 0 0 0
2 Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary, NuSkin, Midori CZE 2 2 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
3 Hatašová Markéta HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE 2 6 3 4 1 5 0 0 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Beníšková2 Diana2 Sambar Kladno CZE 1 2 3 7 1 0 0 0 4 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Králová Veronika Makak CZE 1 2 2 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0
6 Lotová Magdalena HOSK Nový Bor CZE 0 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U14

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Mázl Ondřej HO Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE 3 5 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1 3 0 0 0 0
2 Poslušný David WallClub Sezimovo Ústí CZE 3 6 3 4 1 1 0 0 2 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
3 Savický Adam čimiči CZE 2 2 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Tachovský Marek HO Komorní výtah CZE 2 3 3 3 1 2 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Šplíchal Martin HO Pavoučci Liberec CZE 1 2 2 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0

Dívky U16

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Hašková Klara HO Komorní výtah CZE 2 4 2 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0
2 Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE 1 1 3 5 0 0 1 1 0 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0
3 Matúšová Kateřina HK Skoba Stříbro CZE 1 5 2 6 0 0 2 5 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
4 Tvrzníková Nela ho pavoucci liberec CZE 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
5 Jakouběová Michaela CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U16

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Doleček Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE 5 11 6 11 6 7 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0
2 Pochman Matyáš HO Komorní výtah CZE 4 16 5 9 3 9 1 1 2 2 0 0 2 0 1 4 0 0 0 0
3 Šimůnek Jan HOSK Nový Bor CZE 2 12 4 15 0 0 1 2 10 10 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0
4 Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE 1 5 2 6 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
5 Kohout Jakub Pavoučci Liberec CZE 0 0 2 6 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0

3.kolo Rock Point Boulderděti Praha Zobrazit

Datum: 25.6.2017

Dívky U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Poreba Zuzanna Boulder Bambini POL 4 6 5 6 1 1 2 2 1 1 1 2 1 0 0 0 0 0
2 Panenka Zosia SW Alpika Wroclaw POL 4 11 5 5 1 1 1 1 1 1 1 8 1 0 0 0 0 0
3 Šmakalová Valentýna Boulder Bambini CZE 3 3 5 5 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
4 Olivová Adéla Boulder Bambini CZE 1 2 3 7 0 0 2 2 2 0 0 0 3 0 0 0 0 0

Chlapci U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE 6 11 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 6 1 1
2 Školař Dan CZE 5 5 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1
3 Řehák Vítězslav CZE 4 4 6 12 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 7 0
4 Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE 4 14 5 9 1 1 1 1 1 1 5 11 1 0 0 0 0 0
5 Beneš Marek Namche CZE 3 3 5 5 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
6 Pospíšil Filip Boulder bambini CZE 3 5 5 8 2 2 2 2 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0
7 Švejcar Václav Ho Pohodička Slaný CZE 3 6 5 9 1 1 2 2 3 3 2 0 1 0 0 0 0 0
8 Ajaefobi Daniel Boulder Bambini CZE 3 16 4 11 3 3 3 12 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0
9 Bartovský Eduard CZE 2 11 5 11 2 3 5 8 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
10 Šimovič Martin Sambar Kladno CZE 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE 0 0 2 3 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0

Dívky U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Pietkiewicz Pola KWW Agama POL 7 9 7 8 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1
2 Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE 7 14 7 7 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 6 1 1
3 Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE 7 19 7 13 1 1 5 9 1 1 1 1 1 1 3 5 1 1
4 Machlarz Marcela SW Alpika Wroclaw POL 6 9 7 8 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1
5 Marešova Lucie HK Lanškroun z.s. CZE 6 12 7 14 1 1 7 7 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1
6 Pithartová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE 6 12 7 20 1 1 3 7 1 1 1 1 1 1 12 0 1 1
7 Chomynová Laura Boulder Bambini CZE 5 5 6 6 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1
8 Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE 5 9 6 9 1 3 0 0 2 2 1 1 1 2 3 0 1 1
9 Pišťáčková Matylda Boulder Bambini CZE 4 4 5 13 1 1 0 0 9 0 1 1 1 1 0 0 1 1
10 Vyhnánková Anna Boulder Bambini CZE 4 6 4 4 1 1 0 0 0 0 1 1 1 3 0 0 1 1
11 Danielová Agátka HO Pohodička Slaný SVK 4 8 5 9 1 0 0 0 5 5 1 1 1 1 0 0 1 1
12 Žďárecká Hana Lezecká akademie CZE 3 3 4 4 1 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1
13 Kopáčková Linda Lezecký Tým Pardubice CZE 3 4 4 10 1 1 0 0 0 0 1 2 7 0 0 0 1 1
14-15 Malinová Dominka Boulder Bambini CZE 2 5 3 6 1 1 0 0 0 0 4 4 0 0 0 0 1 0
14-15 Šrámková Kateřina Boulder Bambini CZE 2 5 3 6 1 1 0 0 0 0 1 4 4 0 0 0 0 0
16 Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE 1 2 2 10 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2

Chlapci U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Štípek Jan Rock Empire, NordBlanc, Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE 7 8 7 7 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Bernard Adam HK Jihlava CZE 7 19 7 7 1 1 1 10 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1
3 Ulrich Matěj CZE 6 14 7 21 1 2 6 7 2 2 1 1 1 1 9 0 1 1
4 Koňařík Vít CZE 5 5 7 19 1 1 9 0 1 1 1 1 1 1 5 0 1 1
5 Ďurech Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE 5 9 7 14 1 1 3 0 4 5 1 1 1 1 3 0 1 1
6 Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE 5 10 6 19 1 1 11 0 4 4 1 1 1 3 0 0 1 1
7 Švejcar Jonáš Ho Pohodička Slaný CZE 5 16 7 21 1 1 7 10 7 0 1 1 1 3 3 0 1 1
8-9 Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE 3 3 4 4 1 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1
8-9 Mulač Oliver V Tahu! CZE 3 3 4 4 1 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 1 1
10 Antoš Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE 3 5 4 5 1 3 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 1 1
11 Sedlák Jan LEZU V MEZU CZE 2 2 4 4 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 1 1
12 Mužík Kryštof Boulder Bambini CZE 2 11 4 14 1 3 0 0 0 0 8 8 1 0 0 0 4 0
13 Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE 1 1 4 5 1 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 1 0

Dívky U12

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE 7 11 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5 1 1 1 1
2 Pařilová Valerie Rocky Monkeys Sokol Brno CZE 7 14 7 10 1 1 1 1 1 1 1 1 4 8 1 1 1 1
3 Benešová Elena HO Vrchlabí, Saltic CZE 6 9 7 8 1 1 1 1 2 4 1 1 1 0 1 1 1 1
4 Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE 6 10 7 11 1 1 1 1 5 5 1 1 1 0 1 1 1 1
5 Ševčíková Aneta Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem CZE 5 7 6 7 1 1 1 1 0 0 1 1 2 0 1 2 1 2
6 Votavová Kateřina CZE 4 5 5 7 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 2 0 2 2
7 Mužíková Marie Boulder Bambini CZE 4 6 6 7 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 2 0 1 3
8 Yurchenko Arina Green Trees Monkeys RUS 4 6 5 6 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 1 0 1 2
9 Jílkova Anna V TAHU! CZE 4 8 6 8 1 1 1 1 0 0 1 4 3 0 1 0 1 2
10 Filustková Denisa Boulder Bambini CZE 4 9 4 5 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 5
11 Cubrová Laura vtahu Plzen CZE 3 3 6 7 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 0
12 Martincová Tereza Lezu v Mezu CZE 3 3 5 9 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 3 0 3 0
13 Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE 3 4 5 12 1 1 1 1 0 0 1 2 0 0 7 0 2 0
14 Beníšková Denisa Sambar Kladno CZE 3 5 6 13 1 1 3 3 0 0 1 1 2 0 5 0 1 0
15 Šmakalová Veronika Lezecká akademie CZE 3 5 5 5 1 1 1 1 0 0 1 3 0 0 1 0 1 0
16 Loukotová Tereza HK Skoba Stříbro CZE 3 5 5 7 1 1 2 2 0 0 1 2 0 0 2 0 1 0
16 Loukotová Tereza HK Skoba Stříbro CZE 3 5 5 7 1 1 2 2 0 0 1 2 0 0 2 0 1 0
17 Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE 3 25 4 6 1 1 3 21 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0
18 Svobodová Adéla Rocky Monkeys Brno 1 CZE 2 2 5 5 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0
19 Pozdníková Kateřina Lezecký Tým Pardubice CZE 2 3 3 3 1 2 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Bulenová Klára Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE 2 4 3 4 1 1 2 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0
21 Sadowska Hanna SP63 Wroclaw POL 2 4 3 5 1 2 2 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
22 Dörrerová Natálie HK Jihlava CZE 1 1 4 7 1 1 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0

Chlapci U12

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Danda František Pohodička Slaný CZE 7 10 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1
2 Mokroluský Lukáš baterca, Move Holds CZE 7 14 7 12 1 1 5 5 2 2 1 2 1 1 1 1 1 2
3 Pařík Ondřej Lezecký Tým Pardubice CZE 6 9 7 13 1 1 1 1 1 1 1 1 5 0 1 2 3 3
4 Mokroluský Marek CZE 6 14 7 13 1 1 4 4 2 5 1 1 3 0 1 2 1 1
5 Pařík Marek Lezecký Tým Pardubice CZE 5 6 5 5 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 2 1 1
6 Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE 5 7 6 8 1 1 2 2 0 0 1 1 2 0 1 2 1 1
7 Panenka Jerzy SW Alpika Wroclaw POL 5 8 7 10 1 1 2 2 2 2 1 1 2 0 1 0 1 2
8 Juda František Boulder Bambini CZE 5 9 6 6 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 5 1 1
9 Šoukal Marek LEZU V MEZU CZE 4 4 6 8 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 1 3 0
10 Kopáček Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE 4 11 5 8 1 1 3 3 0 0 1 2 0 0 1 0 2 5
11 Hůrka Matouš Ultrasport Sokolov CZE 4 11 5 10 1 1 3 3 0 0 1 1 0 0 2 0 3 6
12 Duník Vítězslav V TAHU CZE 3 3 3 3 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Řehák Boris CZE 3 4 4 4 1 1 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
14 Kašpar Petr VTAHU CZE 3 4 3 4 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
15 Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE 3 5 3 3 1 1 1 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0
16 Petržílek Vítek Lezecký Tým Pardubice CZE 3 7 5 11 1 1 1 1 0 0 1 5 0 0 7 0 1 0
17 Nedvěd Ivo Lezecký Tým Pardubice CZE 3 11 6 15 1 1 5 6 0 0 1 4 4 0 1 0 3 0
18 Poslušný Vojtěch WallClub Sezimovo Ústí CZE 2 2 3 3 1 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Sedlák Marek LEZU V MEZU CZE 2 4 5 8 1 1 3 3 0 0 1 0 0 0 1 0 2 0
20 Horčic Theodor CZE 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Dívky U14

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE 5 5 6 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 2 0
2 Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE 4 5 4 5 1 1 1 1 0 0 2 2 1 1 0 0 0 0
3 Rabadová Lucka Rafiki CZE 4 6 5 11 1 2 1 1 6 0 1 1 2 2 0 0 0 0
4 Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE 4 8 5 5 1 2 1 1 0 0 1 1 1 4 0 0 1 0
5 Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE 4 8 4 5 2 3 1 1 0 0 1 1 1 3 0 0 0 0
6 Hatašová Markéta HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE 4 10 4 5 2 3 1 4 0 0 1 1 1 2 0 0 0 0
7 Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary, NuSkin, Midori CZE 4 11 4 5 1 1 2 2 0 0 1 1 1 7 0 0 0 0
8 Lešetická Magda V TAHU CZE 4 12 4 5 2 2 1 1 0 0 1 1 1 8 0 0 0 0
9 Dušánková Martina HK Lanškroun CZE 4 15 6 24 6 6 1 1 10 0 1 1 2 7 0 0 4 0
10 Esterková Veronika Rocky Monkeys HO Sokol Brno 1 CZE 3 16 4 9 6 14 1 1 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
11 Sedláková Barbora LEZU V MEZU CZE 2 4 3 6 2 0 3 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
12 Beníšková2 Diana2 Sambar Kladno CZE 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0
13 Bourahi Soňa Green trees monkeys CZE 0 0 2 5 0 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
14 Kopciová Viktorie Crux Kralovy Vary CZE 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
15 Nosková Mariana Boulder Bambini CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U14

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Mázl Ondřej HO Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE 5 7 6 7 1 1 1 1 2 3 1 1 1 1 0 0 1 0
2 Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE 5 10 6 9 1 1 1 1 2 6 1 1 1 1 0 0 3 0
3 Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE 4 8 5 12 1 1 1 1 8 0 1 1 1 5 0 0 0 0
4 Poslušný David WallClub Sezimovo Ústí CZE 4 8 4 4 1 2 1 1 0 0 1 1 1 4 0 0 0 0
5 Bulena Štěpán Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE 3 12 4 8 4 4 1 0 0 0 1 1 2 7 0 0 0 0
6 Novotný Lukáš Lezecká akademie / Ocún // Boulder Bambini CZE 0 0 2 7 0 0 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Slepička Viktor V thau CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2. kolo Rock Point Boulderděti Ostrava Zobrazit

Datum: 7.5.2017

Dívky U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1-2 Lichá Anna Korcel TendonBlok CZE 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1-2 Bodanská Adéla Lezecký klub Vertikon CZE 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3 Poreba Zuzanna Boulder Bambini POL 8 10 8 10 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1
4 Chmielová Tereza Třinec CZE 6 6 8 10 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 3 0 1 1 1 1
5 Rušajová Ema CZE 4 4 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olivová Adéla Boulder Bambini CZE 4 14 7 19 2 2 9 9 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 4 0
7 Kučerová Anna CZE 3 4 4 8 1 1 2 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Chlapci U8

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Školař Dan CZE 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3 Šindel Václav TJ Baník Karviná, Kulhavá ruka Těrlicko CZE 8 11 8 9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1
4-5 Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE 7 7 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1
4-5 Švejcar Václav Ho Pohodička Slaný CZE 7 7 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1
6 Genda Albert Korcle TendonBlok Ostrava CZE 7 15 7 7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 1 8
7 Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE 6 8 7 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 1 1 2 3
8 Kučera František CZE 5 9 6 10 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 5 5 0 0
9 Švejcar Eduard CZE 0 0 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dívky U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Malgorzata Kurek goClimbo POL 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2-3 Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE 8 9 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
2-3 Pietkiewicz Pola KWW Agama POL 8 9 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
4 Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE 8 10 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3
5 Chomynová Laura Boulder Bambini CZE 8 11 8 9 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1
6 Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE 7 7 8 11 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 0 1 1 1 1
7-8 Pithartová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE 7 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1
7-8 Marešova Lucie HK Lanškroun z.s. CZE 7 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2
9 Žďárecká Hana Lezecká akademie CZE 6 10 7 10 1 1 1 1 2 2 3 3 1 1 0 0 1 0 1 2
10 Danielová Agátka HO Pohodička Slaný SVK 5 6 7 7 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 0 1 2
11 Vaňková Adéla HOROLEZCI Jeseník CZE 4 10 7 11 1 1 1 1 2 0 4 7 1 0 0 0 1 0 1 1
12 Horáková Anna Korcle CZE 2 2 4 4 1 1 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
13 Semerádová Natali Lezecký Tým Pardubice CZE 2 6 5 8 1 5 1 1 0 0 3 0 2 0 0 0 0 0 1 0
14 Semerádová Nicola Lezecký Tým Pardubice CZE 2 8 4 9 2 7 1 1 0 0 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0
15 Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE 1 1 3 8 1 0 1 1 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0
15 Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE 1 1 3 8 1 0 1 1 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0
16 Holcová Barbora CZE 1 3 3 5 0 0 1 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0

Chlapci U10

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Štípek Jan Rock Empire, NordBlanc, Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Uherec Lukáš HOVRCH Nové Město nad Metují CZE 8 9 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
3 Bernard Adam HK Jihlava CZE 8 10 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3
4 Švejcar Jonáš Ho Pohodička Slaný CZE 8 14 8 9 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1
5 Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE 8 18 8 8 1 1 1 1 1 1