Seznam přihlášených závodníků

1. kolo Boulderděti Praha Boulder Bar Zobrazit

Datum: 11.3.2018

Počet přihlášených mužů: 66

Počet přihlášených žen: 60

Muži - U14

Jméno Divize Stát
Vávra Zbyněk CZE
Semerád Václav HK Lanškroun CZE
Duňka Janek HO Komorní výtah CZE
Brendl Štěpán Lezecký Tým Pardubice CZE
Adamovský Adam TJ Baník Karviná CZE
Svatuška Jakub CZE
Slovák Daniel Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I. CZE
Jančuš Vilém Rocky Monkeys; Sokol Brno I CZE
Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Vítek Lezecký Tým Pardubice CZE
Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE
Hůrka Matouš CRUX KV, Ultrasport Sokolov CZE
Novotný Lukáš Activemove.cz CZE
Juda František Boulder Banda CZE
Mokroluský Marek CZE
Řehák Boris CZE
Danda František Green Trees Monkeys, HO Pohodička Slaný CZE

Muži - U12

Jméno Divize Stát
Skoupý Samuel CZE
Pražák Šimon HO Pavoučci Liberec CZE
Švejcar František Hopohodickaslaný CZE
Ulrich Matěj CZE
Dumalas Jáchym Boulder Banda CZE
Trávníček Lukáš HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Bartošek Adam Boulder banda CZE
Prokop Adam HO Pohodička Slaný CZE
Jaroš Václav Rocky Monkeys, Sokol Brno I. CZE
Brendl Šimon Lezecký Tým Pardubice CZE
Pochman Kryštof Namche CZE
Švejcar Jonáš Ho Pohodička Slaný CZE
Dušánek Filip HK Lanškroun z.s. CZE
Pochman Max HO Komorní výtah CZE
Frankota Matěj Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Rauš Filip HO Gekon Újezd nad Lesy CZE
Koňařík Vít smíchOFF CZE
Melen Jan CZE
Bernard Adam HK Jihlava CZE
Mokroluský Lukáš BigWall Praha, Třináctka, baterca, Move Holds CZE
Mužík Kryštof Boulder Banda CZE
Štípek Jan Rock Empire,Hudy CZE
Šoukal Marek LEZU V MEZU CZE
Sedlák Marek LEZU V MEZU CZE

Muži - U10

Jméno Divize Stát
Spilka Filip Praha CZE
Pražák Štěpán HO Pavoučci Liberec CZE
Červinka Lukáš CZE
Švejcar Václav Ho Pohodička Slaný CZE
Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Šír Bonifác CZE
Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE
Uherec Lukáš HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Toth Zdeněk V16 Plzeň CZE
Melen Radek CZE
Loukota Lukáš HK Skoba Stříbro CZE
Školař Dan Rocky Monkeys Sokol Brno I CZE
Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE
Řehák Vítězslav CZE
Kočí Matyáš Boulder Banda CZE
Ajaefobi Daniel Boulder Banda CZE
Sedlák Jan LEZU V MEZU CZE

Muži - U8

Jméno Divize Stát
Spilka Viktor CZE
Teodosijev Jonáš CZE
Šimovič Martin Sambar Kladno CZE
Harazín Pavel Boulder Banda CZE
Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE
Bodanský Miroslav Vertikon Zlín CZE
Fialka Erik LO Velké Meziříčí CZE

Ženy - U12

Jméno Divize Stát
Trnkova Tereza HO Pohodička Slaný CZE
Kurek Malgorzata goCLIMBO POL
Hatzelová Tereza HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Horáčková Eliška HO Pohodička Slaný CZE
Horatschkeová Julie HO Komorní výtah Liberec CZE
Šrámková Kateřina Boulder Banda CZE
Škopová Anika HO Satalice CZE
Pechrova Karolina HO Komorni Vytah CZE
Bulenová Klára Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Chomynová Laura Boulder Banda, Lauralezec.cz CZE
Králíková Emma Vertikon Zlín CZE
Čechurová Eliška Maglajz Kladruby CZE
Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE
Beníšková Denisa Sambar Kladno CZE
Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Svobodová Adéla Rocky Monkeys Brno 1 CZE
Křenková Anežka HO Alpici, Milovice CZE
Loukotová Tereza HK Skoba Stříbro CZE
Drobná Gabriela HO Komorni výtah Liberec CZE
Vyhnánková Anna Boulder Banda CZE
Bartáčková Maruška Boulder Banda CZE
Šmakalová Veronika Activemove.cz, Boulder Banda CZE
Mušková Silvie HO Komorní výtah CZE
Martincová Tereza Lezu v Mezu CZE
Janošová Mariana TJ Baník Karviná; Saltic; Climbing Technology CZE
Filustková Denisa Boulder Banda CZE

Ženy - U14

Jméno Divize Stát
Zounarová Leontýna Boulder Banda CZE
Hovorková Veronika HO Pohodička Slaný CZE
Skoupá Sabina Rocky Monkeys HO Sokol Brno I. CZE
Benešová Elena HO Vrchlabí, Saltic CZE
Dušánková Martina HK Lanškroun CZE
Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary,NuSkin, Midori CZE
Gendová Karolina Korcle-TendonBlok Ostrava CZE
Esterková Veronika Rocky Monkeys HO Sokol Brno 1 CZE
Beníšková Diana Sambar Kladno CZE
Ševčíková Aneta Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem CZE
Pařilová Valerie Rocky Monkeys Sokol Brno CZE
Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE
Nosková Mariana Boulder Banda CZE
Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE
Mužíková Marie CZE
Votavová Kateřina LA Jirkov CZE
Yurchenko Arina Green Trees Monkeys RUS
Sedláková Barbora LEZU V MEZU CZE

Ženy - U10

Jméno Divize Stát
Hovorkova Kristýna CZE
Poreba Zuzanna Boulder Banda POL
Bendová Františka CZE
Bodanská Adéla Vertikon Zlín CZE
Bílková Magdaléna Boulder Banda CZE
Reitmayerová Alžběta Boulder Banda CZE
Malinová Dominika Boulder Banda CZE
Šmakalová Valentýna Activemove.cz, Boulder Banda CZE
Teodosijevová Laura Boulder Banda CZE
Šindlarová Alice Smichoff CZE
Bedečová Darinka Boulder Banda CZE

Ženy - U8

Jméno Divize Stát
Olivová Adéla Boulder Banda CZE
Škopová Marika HO Satalice CZE
Šírová Žofie CZE
Strculova Elen Rockjoy CZE