Seznam přihlášených závodníků

3.kolo Rock Point Boulderděti Praha Zobrazit

Datum: 25.6.2017

Počet přihlášených mužů: 57

Počet přihlášených žen: 66

Muži - U10

Jméno Divize Stát
Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE
Sedlák Jan LEZU V MEZU CZE
Koňařík Vít CZE
Mulač Oliver V Tahu! CZE
Mužík Kryštof Boulder Bambini CZE
Ulrich Matěj CZE
Švejcar Jonáš Ho Pohodička Slaný CZE
Bergman Oliver CZE
Ďurech Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Antoš Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Maliník Matěj Boulder Bambini CZE
Bernard Adam HK Jihlava CZE
Štípek Jan Rock Empire,NordBlanc,Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE
Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE

Muži - U14

Jméno Divize Stát
Slepička Viktor V thau CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE
Bulena Štěpán Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Mázl Ondřej HO Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Poslušný David WallClub Sezimovo Ústí CZE
Novotný Lukáš Lezecká akademie / Ocún // Boulder Bambini CZE
Čechura Vojtěch Maglajz Kladruby CZE
Adamovský Adam TJ Baník Karviná CZE

Muži - U12

Jméno Divize Stát
Danda František Pohodička Slaný CZE
Samusenko Alexey CZE
Sedlák Marek LEZU V MEZU CZE
Duník Vítězslav V TAHU CZE
Poslušný Vojtěch WallClub Sezimovo Ústí CZE
Kašpar Petr VTAHU CZE
Horčic Theodor CZE
Mokroluský Lukáš baterca, Move Holds CZE
Mokroluský Marek CZE
Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Marek Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopáček Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Vítek Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Ondřej Lezecký Tým Pardubice CZE
Nedvěd Ivo Lezecký Tým Pardubice CZE
Řehák Boris CZE
Šoukal Marek LEZU V MEZU CZE
Juda František Boulder Bambini CZE
Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE
Hůrka Matouš Ultrasport Sokolov CZE
Panenka Jerzy SW Alpika Wroclaw POL

Muži - U8

Jméno Divize Stát
Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE
Šimovič Martin Sambar Kladno CZE
Švejcar Václav Ho Pohodička Slaný CZE
Beneš Marek Namche CZE
Pospíšil Filip Boulder bambini CZE
Školař Dan CZE
Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE
Ajaefobi Daniel Boulder Bambini CZE
Řehák Vítězslav CZE
CZE
Bartovský Eduard CZE
Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE

Ženy - U14

Jméno Divize Stát
Bourahi Soňa Green trees monkeys CZE
Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Kopciová Viktorie Crux Kralovy Vary CZE
Lešetická Magda V TAHU CZE
Sedláková Barbora LEZU V MEZU CZE
Rabadová Lucka Rafiki CZE
Nosková Mariana Boulder Bambini CZE
Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary,NuSkin, Midori CZE
Lerchová Markéta Boulder Bambini CZE
Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Beníšková2 Diana2 Sambar Kladno CZE
Hatašová Markéta HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Dušánková Martina HK Lanškroun CZE
Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Třešňáková Viktorie oddíl Holešovice CZE
Esterková Veronika Rocky Monkeys HO Sokol Brno 1 CZE

Ženy - U12

Jméno Divize Stát
Jílkova Anna V TAHU! CZE
Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE
Dörrerová Natálie HK Jihlava CZE
Bulenová Klára Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Svobodová Adéla Rocky Monkeys Brno 1 CZE
Sadowska Hanna SP63 Wroclaw POL
Pařilová Valerie Rocky Monkeys Sokol Brno CZE
Mužíková Marie Boulder Bambini CZE
Šmakalová Veronika Lezecká akademie CZE
Cubrová Laura vtahu Plzen CZE
Yurchenko Arina Green Trees Monkeys RUS
Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE
Benešová Elena HO Vrchlabí, Saltic CZE
Votavová Kateřina CZE
Martincová Tereza Lezu v Mezu CZE
Loukotová Tereza HK Skoba Stříbro CZE
Pozdníková Kateřina Lezecký Tým Pardubice CZE
Ševčíková Aneta Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem CZE
Beníšková Denisa Sambar Kladno CZE
Čechurová Eliška Maglajz Kladruby CZE
Tomancová Viktorie HO Třinec CZE
Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE
Filustková Denisa Boulder Bambini CZE

Ženy - U10

Jméno Divize Stát
Samusenko Yaroslava CZE
Klimánek Ema CZE
Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE
Vyhnánková Anna Boulder Bambini CZE
Marešova Lucie HK Lanškroun z.s. CZE
Chomynová Laura Boulder Bambini CZE
Pithartová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE
Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopáčková Linda Lezecký Tým Pardubice CZE
Šrámková Kateřina Boulder Bambini CZE
Bielecká Tereza Boulder Bambini CZE
Pišťáčková Matylda Boulder Bambini CZE
Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Pietkiewicz Pola KWW Agama POL
Danielová Agáta HO Pohodička Slaný SVK
Danielová Agátka HO Pohodička Slaný SVK
Žďárecká Hana Lezecká akademie CZE
Machlarz Marcela SW Alpika Wroclaw POL
Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE
Malinová Dominka Boulder Bambini CZE

Ženy - U8

Jméno Divize Stát
Olivová Adéla Boulder Bambini CZE
Palkova Marie Hejvy's Intimmate Team/Boulder Bambini CZE
Poreba Zuzanna Boulder Bambini POL
Šmakalová Valentýna Boulder Bambini CZE
Panenka Zosia SW Alpika Wroclaw POL

2. kolo Rock Point Boulderděti Ostrava Zobrazit

Datum: 7.5.2017

Počet přihlášených mužů: 71

Počet přihlášených žen: 82

Muži - U12

Jméno Divize Stát
Ďulík Jaroslav Korcle Ostrava CZE
Pawlak Piotr goCLIMBO POL
Mokroluský Lukáš baterca, Move Holds CZE
Mokroluský Marek CZE
Šotola Kryštof Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Teichmann Viktor HK Lanškroun z.s. CZE
Marušák Jan Atlas Opava CZE
Atlas Opava CZE
Sedlák Marek LEZU V MEZU CZE
Prokop Adam HO Pohodička Slaný CZE
Síkora Václav CZE
Juda František Boulder Bambini CZE
Herman Jindřich Korcle Tendon Blok Ostrava CZE
Lichý Ondra Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Grünwald Martin HO Pohodička Slaný CZE
Šindel Josef TJ Baník Karviná, Kulhavá ruka Těrlicko CZE
Kopáček Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Ondřej Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Marek Lezecký Tým Pardubice CZE
Nedvěd Ivo Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Vítek Lezecký Tým Pardubice CZE
Kolařík Matyáš Rocky Monkeys; Sokol Brno I CZE
Danda František Pohodička Slaný CZE
Šoukal Marek LEZU V MEZU CZE
Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE
Řehák Boris STS Chvojkovice Brod CZE

Muži - U14

Jméno Divize Stát
Ulenfeld Jakub Korcle Tendon Blok Ostrava CZE
Čurda Fabián CZE
Podhorský Jáchym CZE
Vlček Honza Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Brendl Štěpán Lezecký Tým Pardubice CZE
Kristek Jan Lezecký Tým Pardubice CZE
Spálavský Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Stránský Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE
Adamovský Adam TJ Baník Karviná CZE
Tachovský Marek HO Komorní výtah CZE
Struška Jakub Vertikon CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Čechura Vojtěch Maglajz Kladruby CZE

Muži - U8

Jméno Divize Stát
Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE
Kučera František CZE
Švejcar Václav Ho Pohodička Slaný CZE
Švejcar Eduard CZE
Genda Albert Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Šindel Václav TJ Baník Karviná, Kulhavá ruka Těrlicko CZE
Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE
Školař Dan CZE
Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE
Babača Čeněk HO Příbor CZE
Cink Jáchym HO Sokol Brno I CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE

Muži - U10

Jméno Divize Stát
Sedlák Jan LEZU V MEZU CZE
Ulrich Matěj CZE
Švejcar Jonáš Ho Pohodička Slaný CZE
Hanzel Filip Třinec CZE
Antoš Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Kalous Jan Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE
Brendl Šimon Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE
Ďurech Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Migal Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE
Klus Marián Ho Třinec CZE
Uherec Lukáš HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Bernard Adam HK Jihlava CZE
Štípek Jan Rock Empire,NordBlanc,Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE

Ženy - U12

Jméno Divize Stát
Pechlátová Barbora Korcle Tendonblok CZE
Piechowiczová Barbora Korcle Tendon Blok Ostrava CZE
Šmakalová Veronika Lezecká akademie CZE
Kovalská Tereza Korcle Ostrava CZE
Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE
Mužíková Marie Boulder Bambini CZE
Cisovská Máša Korcle TendonBlok CZE
Severová Šárka Korcle - Tendon Blok CZE
Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE
Pozdníková Kateřina Lezecký Tým Pardubice CZE
Tomancová Viktorie HO Třinec CZE
Yurchenko Arina Lezecká stěna Ruzyně RUS
Škrobálková Klaudie Korcle tendon blok CZE
Kroupová Klára HOROLEZCI Jeseník CZE
Filustková Denisa Boulder Bambini CZE
Svobodová Adéla Rocky Monkeys Brno 1 CZE
Mihalčíková Anna Korcle Ostrava CZE
Janošová Mariana TJ Baník Karviná; Saltic; Climbing Technology CZE
Filustková Denisa Boulder Bambini CZE
Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE
Čechurová Eliška Maglajz Kladruby CZE
Žáková Žaneta HO POHODIČKA Slaný CZE

Ženy - U10

Jméno Divize Stát
Holcová Barbora CZE
Horáková Anna Korcle CZE
Žďárecká Hana Lezecká akademie CZE
Marešova Lucie HK Lanškroun z.s. CZE
Pietkiewicz Pola KWW Agama POL
Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE
Semerádová Natali Lezecký Tým Pardubice CZE
Semerádová Nicola Lezecký Tým Pardubice CZE
Pithartová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE
Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE
Vaňková Adéla HOROLEZCI Jeseník CZE
Mikušová Amálie Lezecký Tým Pardubice CZE
Chomynová Laura Boulder Bambini CZE
Malgorzata Kurek goClimbo POL
Danielová Agátka HO Pohodička Slaný SVK
Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE

Ženy - U14

Jméno Divize Stát
Šoltýsková Adriana Korcle CZE
Liszková Tereza TJ Baník Karviná CZE
Mientus Zuzanna Skarpa Bytom POL
Dušánková Martina HK Lanškroun CZE
Sedláková Barbora LEZU V MEZU CZE
Hatašová Markéta HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Vaverková Adéla Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I. CZE
Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Martináková Ema Korcle TendonBlok Ostrava CZE
Vlachová Tereza HK Orlová, TendonBlok Ostrava CZE
Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary,NuSkin, Midori CZE
Esterková Veronika Rocky Monkeys HO Sokol Brno 1 CZE
Gendová Karolina Korcle-TendonBlok Ostrava CZE
Vaňková Barbora HOROLEZCI Jeseník CZE
Zemanová Nikol HOROLEZCI Jeseník CZE
Šimůnková Anička Korcle CZE
Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock,CAT CZE

Ženy - U8

Jméno Divize Stát
Rušajová Ema CZE
Kučerová Anna CZE
Poreba Zuzanna Boulder Bambini POL
Bodanská Adéla Lezecký klub Vertikon CZE
Olivová Adéla Boulder Bambini CZE
Chmielová Tereza Třinec CZE
Lichá Anna Korcel TendonBlok CZE
Prcek Prcek Prcek CZE
Prcek Prcek Prcek CZE

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Žalská Daniela TJ Baník Karviná, TendonBlok Ostrava CZE
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Hobzová Eliška Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE
Vokálová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE
Trnková Nicola HO pohodička Slaný CZE
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Žalská Daniela TJ Baník Karviná, TendonBlok Ostrava CZE
Hobzová Eliška Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Smetanová Michaela Rocky Monkeys HO Sokol Brno I CZE
Širůčková Tereza Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE

1. kolo Rock Point Boulderděti Zobrazit

Datum: 26.3.2017

Počet přihlášených mužů: 102

Počet přihlášených žen: 101

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Pochman Matyáš HO Komorní výtah CZE
Vopat Jan VPclimbing servis s.r.o., www.lezeckavystroj.cz, Ocún CZE
Huta Kryštof HO Třinec CZE
Šťastný Daniel CZE
Cink Jáchym HO Sokol Brno I CZE
Kolovratník Martin Lezecký Tým Pardubice CZE
Vaňous Svatopluk Lezecký Tým Pardubice CZE
Kmoch Lukáš HO Komorní výtah CZE
Sázavský Vojtěch CZE
Doleček Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE
Merta Šimon Lezecký Tým Pardubice CZE
Jandera Marek Lezecký Tým Pardubice CZE
Krajíček Matěj Lezecký Tým Pardubice CZE
Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Zeman Martin Lezecký Tým Pardubice CZE
Boháč Kryštof Lezecký Tým Pardubice CZE
Málek Jiří Lezecký Tým Pardubice CZE
Bečička Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE

Muži - U10

Jméno Divize Stát
Ščučka Daniel HK Lanškroun z.s. CZE
Fišnar Hynek HO TJ Spartak Vrchlabí CZE
Brendl Šimon Lezecký Tým Pardubice CZE
Bartoníček Ondřej CZE
Blažek Tobiáš Lezecký Oddíl Velké Meziříčí CZE
Uherec Lukáš HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Ulrich Matěj CZE
Ďurech Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Frankota Matěj Lezecký Tým Pardubice CZE
Kohoutek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopsa Jaroslav Lezecký Tým Pardubice CZE
Mocek Jiří Lezecký Tým Pardubice CZE
Moser Hugo Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Stehlík Martin Lezecký Tým Pardubice CZE
Dušek Štěpán CZE
Buranda Vendelín Lezecký Tým Pardubice CZE
Štípek Jan Rock Empire,NordBlanc,Hudy lezecká stěna Ústí n/L CZE
Fialka Matyáš LO Velké Meziříčí CZE
Sedlák Jan Lezecký oddíl Velké Meziříčí CZE
Koňařík Vít Lokal Blok CZE
Bernard Adam HK Jihlava CZE

Muži - U14

Jméno Divize Stát
Mázl Ondřej HO Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Kristek Jan Lezecký Tým Pardubice CZE
Hacura Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE
Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE
Brendl Štěpán Lezecký Tým Pardubice CZE
Chvojka Jáchym Lezecký Tým Pardubice CZE
Lengál Jan Lezecký Tým Pardubice CZE
Novotný Šimon Lezecký Tým Pardubice CZE
Spálavský Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Tachovský Marek HO Komorní výtah CZE
Bulena. Štěpán GTM, Climbing Technology CZE
Slovák Daniel Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I. CZE
Kuhn Vojta Lezecký Tým Pardubice CZE
Novotný Lukáš Lezecká akademie / Ocún // Boulder Bambini CZE
Obal Jáchym Green Trees Monkeys CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Hušek Timoteus CZE

Muži - U12

Jméno Divize Stát
Teichmann Viktor HK Lanškroun z.s. CZE
Kolovratník Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Řezka Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Vrbata Štěpán Lezecký Tým Pardubice CZE
Sčučka Daniel HK Lanškroun z.s. CZE
Mareš Daniel HK Lanškroun z.s. CZE
Pozdník Samuel Lezecký Tým Pardubice CZE
Sačok Nikita HO Komorní výtah Liberec CZE
Charouzd Jan Přelouč CZE
Kysilka Filip Green Trees Monkeys CZE
Šoukal Marek Lezecký oddíl Velké Meziříčí CZE
Prokop Adam HO Pohodička Slaný CZE
Danda František Pohodička Slaný CZE
Grünwald Martin HO Pohodička Slaný CZE
Juda František Boulder Bambini CZE
Kopáček Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Svoboda Oliver Lezecký Tým Pardubice CZE
Končínský Matyáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Mezera Adam Lezecký Tým Pardubice CZE
Nedvěd Ivo Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Ondřej Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařík Marek Lezecký Tým Pardubice CZE
Petržílek Vítek Lezecký Tým Pardubice CZE
Rajman Tomáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Vozáb Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Zavrtálek Ondřej Lezecký Tým Pardubice CZE
Olišar Jakub Green Trees Monkeys CZE
Pochman Max HO Komorní výtah CZE
Dragoun Matěj Big WALL Praha CZE
Jančuš Vilém Rocky Monkeys; Sokol Brno I CZE
Mokroluský Marek CZE
Mokroluský Lukáš baterca, Move Holds CZE
Janovský Jaromír HO Pohodička Slaný CZE
Sedlák Marek Lezecký oddíl Velké Meziříčí CZE

Muži - U8

Jméno Divize Stát
Žák Jiří HO POHODIČKA Slaný CZE
Paar Adam Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Erben Miroslav Lezecký Tým Pardubice CZE
Jičínský Marek Lezecký Tým Pardubice CZE
Mocek Petr Lezecký Tým Pardubice CZE
Pižl Lukáš Lezecký Tým Pardubice CZE
Svoboda Sebastian Lezecký Tým Pardubice CZE
Novák Matěj Lezecký Tým Pardubice CZE
Češek Daniel Lezecký Tým Pardubice CZE
Školař Dan CZE

Ženy - U10

Jméno Divize Stát
Marešova Lucie HK Lanškroun z.s. CZE
Kysilková Natálie Green Trees Monkeys CZE
Kuklová Klára Lezecký Tým Pardubice CZE
Danielová Agátka HO Pohodička Slaný SVK
Fišková Karolína HO Pohodička Slaný CZE
Chomynová Laura Boulder Bambini CZE
Vašíčková Karolína Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopáčková Linda Lezecký Tým Pardubice CZE
Erbenová Monika Lezecký Tým Pardubice CZE
Erbenová Nikola Lezecký Tým Pardubice CZE
Jičínská Karolína Lezecký Tým Pardubice CZE
Pavlisová Anežka Lezecký Tým Pardubice CZE
Pithartová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE
Výskotová Vanesa Lezecký Tým Pardubice CZE
Wasserbauerová Klára Lezecký Tým Pardubice CZE
Drobná Gabriela HO - Komorní výtah - Liberec CZE
Mikušová Amálie Lezecký Tým Pardubice CZE
Horatschkeová Žofie Ho Komorní výtah Liberec CZE
Husová Barbora Lezecká Akademie CZE
Dědinová Magdaléna Lezecká akademie CZE
Stočková Lucie Lezecký Tým Pardubice CZE
Trávníčková Marie Lezecký Tým Pardubice CZE
Žďárecká Hana Lezecká akademie CZE
Paarová Natálie Hovrch Nové Město nad Metují CZE
Bedečová Darinka Boulder Bambini CZE

Ženy - U12

Jméno Divize Stát
Janošová Mariana TJ Baník Karviná; Saltic; Climbing Technology CZE
Mihalčíková Anna Korcle Ostrava CZE
Dörrerová Natálie HK Jihlava CZE
Klímová Anna CZE
Nastoupilova Daniela HK Lanškroun z.s. CZE
Mužíková Marie Boulder Bambini CZE
Filustková Denisa Boulder Bambini CZE
Žáková Žaneta HO POHODIČKA Slaný CZE
Beníšková Denisa Sambar Kladno CZE
Yurchenko Arina Lezecká stěna Ruzyně RUS
Benešová Elena HO Vrchlabí, Saltic CZE
Černohorská Klára Lezecký Tým Pardubice CZE
Bechná Ela Lezecký Tým Pardubice CZE
Anna Klímová Lezecký Tým Pardubice CZE
Kopsová Valerie Lezecký Tým Pardubice CZE
Pozdníková Kačenka Lezecký Tým Pardubice CZE
Vorlíčková Veronika Lezecký Tým Pardubice CZE
Wasserbauerová Anna Lezecký Tým Pardubice CZE
Pařilová Valerie Rocky Monkeys Sokol Brno CZE
Svobodová Adéla Rocky Monkeys Brno 1 CZE
Ševčíková Aneta Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem CZE
Horatschkeová Julie HO Komorní výtah Liberec CZE
Pantoflíčková Sophie Lezecká akademie CZE
Bulenová Klára CZE
Sejnová Tereza Ho Liaz Jablonec/Pavoučci CZE
Hatašová Magdaléna HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Kuhnová Alžběta Lezecký Tým Pardubice CZE
Burkhardtová Sofia Lezecká akademie CZE
Škopová Anika HO Satalice CZE
Orlíková Amelia táta CZE
Orlíková Agatha táta CZE
Bernardova Barbora HK v Jihlavě CZE
Šmakalová Veronika Lezecká akademie CZE

Ženy - U14

Jméno Divize Stát
Hornychová Michaela HK Ostaš CZE
Beníšková Diana Sambar CZE
Lešetická Magdalena V TAHU CZE
Homolová Magdalena Lezecký Tým Pardubice CZE
Fonioková Lucie Lezecký Tým Pardubice CZE
Moserová Mia Lezecký Tým Pardubice CZE
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Esterková Veronika Rocky Monkeys HO Sokol Brno 1 CZE
Novotná Vendula Lezecký Tým Pardubice CZE
Skoupá Sabina Rocky Monkeys HO Sokol Brno I. CZE
Lerchová Markéta Boulder Bambini CZE
Hatašová Markéta HO Pavoučci Singing Rock Liberec CZE
Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Roštejnská Michaela HO Komorní výtah Liberec CZE
Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock,CAT CZE
Polcarová Theresia Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary,NuSkin, Midori CZE
Zítková Bára BigWall Praha CZE
Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE
Dušánková Martina HK Lanškroun CZE
Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Rabadová Lucie Rafiki CZE
Sedláková Barbora Lezecký oddíl Velké Meziříčí CZE
Martináková Ema Tendon blok Korcle Ostrava CZE

Ženy - U8

Jméno Divize Stát
Novotná Adriana Lezecký Tým Pardubice CZE
Šmakalová Valentýna Boulder Bambini CZE
Bodanská Adéla Lezecký klub Vertikon CZE
Poreba Zuzanna Boulder Bambini POL

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Smetanová Michaela Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Širůčková Tereza Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Bulenová. Eliška GTM CZE
Hašková Klara HO Komorní výtah CZE
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Šumová Andrea HO Pohodička Slaný CZE
Bajerová Adéla SCVM CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Bažantová Eliška Lezecký Tým Pardubice CZE
Novotná Mariana Lezecký Tým Pardubice CZE
Urbánková Ema Lezecký Tým Pardubice CZE
Hobzová Eliška Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Prokešová Simona Rocky Monkeys HO Sokol Brno I CZE
Žalská Daniela TJ Baník Karviná, TendonBlok Ostrava CZE
Burešová Lucie scvm CZE
Trnková Nicola HO pohodička Slaný CZE